Murbet Gabrylewicz sp. j.
DAF Service Dealer

www.daf.com

Murbet Gabrylewicz sp. j.
DAF Truck Sales & Service Dealer

admin-ajax1

Nowe strony internetowe DAF daftransportefficiency.com


W nawiązaniu do wprowadzonych w 2015 roku innowacji firma DAF opublikowałam nowe strony internetowe dotyczące programu DAF Transport Efficiency – www.daftransportefficiency.com. Po wejściu na podany adres i wybraniu polskiej wersji serwisu, każdy użytkownik uzyska wszelkie, niezbędne dla właścicieli firm transportowych jak i kierowców informacje dotyczące nowości, które w istotny sposób powodują podniesienie wydajności transportu.

 

Nowe strony podzielone zostały na dwie podstawowe części – dla przedsiębiorców i dla kierowców. Pierwsza z nich zawiera szczegółowe opisy projektów i rozwiązań technicznych zastosowanych w nowych pojazdach DAF, informacje na temat ekonomicznego prowadzenia pojazdu ciężarowego i stylu jazdy oraz usług oferowanych przez autoryzowanych dealerów firmy DAF.

W części dla kierowców przedstawione są zastosowane w pojazdach rozwiązania ułatwiające kierowcom codzienną pracę, które jednocześnie znacząco przyczyniają się do zoptymalizowania efektywności transportowej tj.: asystent wydajności kierowcy (DPA), tempomat adaptacyjny i tempomatPredictiveCruise Control czy funkcja Tryb ECO. Każdy kierowca znajdzie tu również filmiki instruktażowe, które w jasny sposób objaśniają działanie nowych rozwiązań w pojazdach DAF oraz przedstawiają praktyczne wskazówki dotyczące ekonomicznej jazdy.

 

Wszelkie usprawnienia stosowane w pojazdach DAF od początku 2015 roku zapewniają łącznie oszczędność paliwa na poziomie 4–5%. Nowości produktowe stanowią element programu DAF Transport Efficiency — kompleksowego zestawu technologii i usług, którego celem jest podniesienie wydajności ciężarówek przez obniżenie kosztów eksploatacji i zapewnienie maksymalnej dostępności pojazdu do wykonywania zadań transportowych.

 

******

Informacje na temat firmy DAF zamieszczone są na stronach: www.daftrucks.pl.